impleSITE.pl Prosty cms i hosting stron www
impleSITE.pl / Start / Cennik

Który plan hostingowy będzie dla Ciebie najlepszy?

Wybierz plan hostingowy, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom dzisiaj.

Będziesz mógł przejść na wyższy plan, gdy tylko okaże się to konieczne. Gdy opłacony abonament się skończy, będziesz mógł przejść też na niższy plan, jeśli Twoje potrzeby zmaleją.

  Najlepszy plan Plan biznesowy Plan standard Darmowy test
MAX
1497 zł/rok
PREMIUM
897 zł/rok
STANDARD
597 zł/rok

DARMOWY TEST

Nieograniczona liczba podstron w serwisie 1 Tak Tak Tak Tak
Transfer miesięczny 2 30 GB 12 GB 5 GB 2 GB
Miejsce na pliki 3 15 GB 6 GB 3 GB 1 GB
Zainstalowany CMS impleSITE w cenie 4 Tak Tak Tak Tak
Ponad 200 gotowych do użycia, profesjonalnych szablonów w cenie 5 Tak Tak Tak Tak
Natychmiast dostępna, darmowa subdomena http://login.implesite.pl 6 Tak Tak Tak Tak
Możliwość zaparkowania własnej domeny 7 Tak Tak Tak -
Moduł ekstranetowy 8 7
poziomów
uprawnień
4
poziomy
uprawnień
1
poziom
uprawnień
-
Zamów: MAX PREMIUM STANDARD DARMOWY TEST

 

 1. Co to oznacza, że mogę mieć nieograniczoną liczbę podstron w serwisie?
  O ile objętość plików i stron nie przekroczy miejsca na pliki dostępnego w danym planie hostingowym, możesz tworzyć tyle stron (dokumentów html) w swoim serwisie, ile dusza zapragnie.
 2. Co to jest transfer miesięczny?
  Jest to całkowita ilość danych wysyłanych na nasz serwer (wgrywanie plików, odbieranie e-maili) i z serwera (przeglądanie stron i ściąganie plików, wysyłanie e-maili) w ramach Twojego serwisu.

  Gdy będziesz zbliżał się do limitu wykupionego transferu, otrzymasz od nas powiadomienie, że konieczne jest przejście na wyższy plan hostingowy. Od ceny wyższego planu odliczymy niewykorzystane pieniądze z aktualnie opłaconego planu.
 3. Jak mam rozumieć miejsce na pliki?
  Jest to przestrzeń dyskowa przeznaczona na Twoje strony www i pliki - grafiki, multimedia i inne pliki (archiwa, dokumenty pdf itp.). Pliki możesz wgrywać na nasz serwer za pomocą menadżera wbudowanego w CMS impleSITE (zakładka Pliki w panelu administracyjnym).
 4. Co to jest CMS?
  CMS to system do zarządzania stroną www (Content Management System). Nasz CMS (impleSITE) pozwala laikowi stworzyć nawet bardzo rozbudowany serwis z profejosnalną szatą graficzną. Budując impleSITE stawialiśmy na maksymalną prostotę użytkowania z zachowaniem ogromnej elastyczności - i jako jedynym do tej pory nam się to udało.
 5. Czy musze wybrać jeden z dostępnych szablonów?
  Przy zakładaniu konta zostaniesz poproszony o wybranie 1 szablonu. Jednak później będziesz mógł go zmienić na inny, przerobić lub stworzyć własny. To wszystko w cenie i dowolną ilość razy.
 6. Kiedy mój serwis będzie gotowy?
  W ciągu 2 minut od rejestracji nowego konta Twój serwis będzie dostępny pod adresem http://twojużytkownik.implesite.pl. Gdy tylko potwierdzisz swój adres e-mail, będziesz mógł zalogować się do panelu administracyjnego.
 7. Czy mój serwis może być widoczny pod moją własną domeną?
  Tak. Jeśli kupiłeś już domenę typu .pl, .com lub jakąkolwiek inną i opłaciłeś plan hostingowy, będziesz mógł zamienić naszą subdomenę na Twoją domenę. Jest to bezpłatna operacja. Każdy serwis może mieć przypisaną 1 domenę.
 8. Co to jest moduł ekstranetowy?
  Ekstranet to część serwisu www dostępna tylko dla użytkowników zarejestrowanych na naszym serwisie (zakładka Użytkownicy w panelu administracyjnym) - aby przejrzeć dokumenty (podstrony serwisu) umieszczone w ekstranecie, należy się zalogować za pomocą indywidualnego loginu i hasła.

  O ile masz odpowiedni plan hostingowy, impleSITE pozwala Ci przypisać specjalne uprawnienia do dowolnej podstrony. Wszystkie tworzone podstrony domyślnie przyjmują uprawnienia strony nadrzędnej. W ten sposób definiując na początku specjalne uprawnienia strony nadrzędnej, wszystkie jej nowe podstrony będą miały takie same uprawnienia, chyba, że je indywidualnie zmienisz.
   
  Do liczby poziomów uprawnień nie zalicza się poziom 1 (osoby niezalogowane), poziom 9 (moderator) i 10 (administrator), które są dostępne zawsze.

 

Copyright © 2006-2024 MajewskiBC.pl