impleSITE.pl Prosty cms i hosting stron www
impleSITE.pl / Blog / impleMENU - Podstawy pracy z Genialnym Systemem Tworzenia MENU

impleSITE.pl jest wyposażony w Genialny System Tworzenia Menu - narzędzie pozwalające automatycznie generować praktycznie każdego rodzaju menu bez potrzeby grzebania się w skryptach, instalowania modułów itp. niepotrzebnych utrudnień spotykanych w wielu CMS'ach.

W impleSITE.pl nie potrzebujesz modułu newsów ani modułu bloga. Zarówno listę newsów jak i bloga możesz utworzyć za pomocą naszego Genialnego Systemu Tworzenia Menu.

Zapraszam na pokaz:

NOWOŚĆ: Dłuższe nazwy szablonów, menu, zmiennych i fragmentów kodu HTML

Napisane 15-11-2018 przez Piotr Majewski
Od dzisiaj nazwy szablonów, menu, zmiennych i fragmentów kodu HTML mogą mieć 40 znaków - ułatwi to tworzenie bardziej zrozumiałych nazw.

Witaj w zupełnie nowym impleSITE

Napisane 05-11-2018 przez Piotr Majewski
Jak nietrudno zauważyć, panel administracyjny Twojego serwisu przeszedł kompletną metamorfozę - jest nowocześnie i responsywnie.
 
Spokojnie - większość rzeczy jest dokładnie tam, gdzie była - wraz z designem poprawiliśmy jednak użyteczność niektórych miejsc.
 
Kolejnym krokiem jest wdrożenie nowych, responsywnych szablonów - na początek dostępny jest jeden stary design przerobiony na responsywny - Pluralism. W ciągu najbliższych 2 miesięcy pojawią zupełnie nowe i nowoczesne projekty.
 
Ponadto wdrażamy też szablony premium - za dodatkową opłatą licencyjną, którą też musimy ponieść. Na ten moment dostępne są 2 rewelacyjne szablony wraz z wizualnymi "builderami" -
 
oraz GetLeads 
 
- oba w cenie 100 zł netto (jednorazowa opłata wraz z licencją na 1 domenę i integracją buildera z edytorem stron) - jeśli jesteś zainteresowany prosimy o kontakt na biuro@implesite.pl wraz z nazwą interesjącego Cię szablonu.

NOWOŚCI: Nowości w sposobie tworzenia menu

Napisane 04-11-2018 przez Piotr Majewski
Chcesz wyświetlić 5 najnowszych stron w Twoim serwisie? Do tej pory mogłeś wyświetlić 5 najnowszych podstron danej strony. Teraz możesz zignorować strukturę stron i pokazać np. 5 najnowszych stron w całym serwisie - jak zwykle w przypadku MENU w impleSITE - podstrony strony NR 2 "Błąd 404" nie zostaną uwzględnione. Możesz też ograniczyć poziom dostępu.
 
Ponadto menu może mieć dynamicznie modyfikowalne:
  • limit wyświetlanych stron na poziom (za pomocą parametru &limit=X - max to 100)
  • stronę wyników (za pomocą parametru &start=X)
Nowa flaga {PAGE:subpages} zaawansowanym użytkownikom pomoże stworzyć skrypt JavaScript do przewijania stron wyników.
 
Twórz menu ignorujące strukturę stron
 
 
 
 
Copyright © 2006-2009 MajewskiBC.pl