impleSITE.pl Prosty cms i hosting stron www
impleSITE.pl / Blog / W nocy z 27 na 28 kwietnia będziemy przenosić implesite.pl na nowy serwer

Informujemy, że w nocy z 27 na 28 kwietnia będziemy przenosić implesite.pl na nowy serwer.

W związku z migracją, około godziny 22:00, we wtorek 27.04 zostaną zablokowane panele administracyjne wszystkich stron obsługiwanych przez implesite.pl. Blokada potrwa do rana 28 kwietnia i służyć będzie zapewnieniu integralności serwisów po migracji.

Ze względu na skalę migracji - bardzo dużo domen - należy spodziewać się spowolnienia działania serwisów nawet do końca 28 kwietnia, gdy zakończy się propagacja zmian w DNSach. Spowolnienie będzie wynikało z obsługi stron na starym serwerze przez bazę danych na nowym serwerze. Jednak dzięki systemowi cache (zapamiętywania) stron implesite.pl, tylko pierwsze wczytanie nowej strony będzie wolne, każde kolejne (nie wykorzystujące bazy MySQL), będzie znacznie szybsze.

Nie przewidujemy całkowitej przerwy w działaniu serwisów (moment przenoszenia bazy danych) przekraczających 30 minut.

Problemy z działaniem stron zaobserwowane od rana 28.04 prosimy zgłaszać na biuro @ majewskibc.pl.

NOWOŚĆ: Dłuższe nazwy szablonów, menu, zmiennych i fragmentów kodu HTML

Napisane 15-11-2018 przez Piotr Majewski
Od dzisiaj nazwy szablonów, menu, zmiennych i fragmentów kodu HTML mogą mieć 40 znaków - ułatwi to tworzenie bardziej zrozumiałych nazw.

Witaj w zupełnie nowym impleSITE

Napisane 05-11-2018 przez Piotr Majewski
Jak nietrudno zauważyć, panel administracyjny Twojego serwisu przeszedł kompletną metamorfozę - jest nowocześnie i responsywnie.
 
Spokojnie - większość rzeczy jest dokładnie tam, gdzie była - wraz z designem poprawiliśmy jednak użyteczność niektórych miejsc.
 
Kolejnym krokiem jest wdrożenie nowych, responsywnych szablonów - na początek dostępny jest jeden stary design przerobiony na responsywny - Pluralism. W ciągu najbliższych 2 miesięcy pojawią zupełnie nowe i nowoczesne projekty.
 
Ponadto wdrażamy też szablony premium - za dodatkową opłatą licencyjną, którą też musimy ponieść. Na ten moment dostępne są 2 rewelacyjne szablony wraz z wizualnymi "builderami" -
 
oraz GetLeads 
 
- oba w cenie 100 zł netto (jednorazowa opłata wraz z licencją na 1 domenę i integracją buildera z edytorem stron) - jeśli jesteś zainteresowany prosimy o kontakt na biuro@implesite.pl wraz z nazwą interesjącego Cię szablonu.

NOWOŚCI: Nowości w sposobie tworzenia menu

Napisane 04-11-2018 przez Piotr Majewski
Chcesz wyświetlić 5 najnowszych stron w Twoim serwisie? Do tej pory mogłeś wyświetlić 5 najnowszych podstron danej strony. Teraz możesz zignorować strukturę stron i pokazać np. 5 najnowszych stron w całym serwisie - jak zwykle w przypadku MENU w impleSITE - podstrony strony NR 2 "Błąd 404" nie zostaną uwzględnione. Możesz też ograniczyć poziom dostępu.
 
Ponadto menu może mieć dynamicznie modyfikowalne:
  • limit wyświetlanych stron na poziom (za pomocą parametru &limit=X - max to 100)
  • stronę wyników (za pomocą parametru &start=X)
Nowa flaga {PAGE:subpages} zaawansowanym użytkownikom pomoże stworzyć skrypt JavaScript do przewijania stron wyników.
 
Twórz menu ignorujące strukturę stron
 
 
 
 
Copyright © 2006-2009 MajewskiBC.pl